Hakkımda

 • 1997

  Doğum

  24.06.1997’de Şanlıurfa’da doğdum. Ana okulunu okuduktan sonra resmi eğitim hayatıma Konya’da başladım. İlk okuldan, orta okulun 6. sınıfınına kadar Konya’da okuduktan sonra 7. ve 8. sınıfı İstanbul’da tamamladım. Bu yıllarda el işinde ve tasarım alanında yetenekli olduğumu, teknoloji ve bilimsel gelişmelerin beni heyecanlandırdığını fark ettim.

 • 2011

  Lise

  Selçuklu Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu lisesine girmem bir çok açıdan yeni şeylerin başlangıcı oldu. Okuduğum Elektrik Elektronik Haberleşme bölümünde gördüğüm derslerle, devre tasarlamadan, cihaz tamirine, elektrik teorilerinden, haberleşme alt yapılarına kadar bir çok şey öğretti. Katıldığım robot yarışmaları ve etkinlikler farklı bir tecrübe ve bakış açısı kazanmama vesile oldu. Bu yıllarda gördüğüm derslerle teknolojiye ve bilime, okulda yapılan logo yarışmasıyla da tasarım alanında kendimi geliştirmeye başladım.

 • 2015

  Üniversite (Ön Lisans)

  Lisede edindiğim kazanımları arttırmak için Selçuk Üniversitesi, Elektrik Elektronik Haberleşme bölümü Ön Lisans programına devam ettim. Kendimi teorik ve uygulama anlamında daha fazla geliştirdiğim bu süre içinde Film Okuma Atölyesi ile tanıştım. Film analizi ve görsel anlatımı öğrendiğim bu sürede, etkinlik afişleri yaparak tasarım alanında kendimi daha fazla geliştirme fırsatı buldum. Ayrıca bana kazandırdığı kitap okuma alışkanlığıyla da geç kaldığım kitap okuma alışkanlığını edinmiş oldum.

 • 2018

  Üniversite (Lisans)

  Bir çok şey için yeni şeyler öğrenmeye devam ettiğim Üniversite sürecinde Liseden beri gördüğüm dersleri daha detaylı ve teorik işlemek daha fazla bilgi ve tecrübe kazandırıyor. Yeni fikirlere açıldığım ve daha yaratıcı düşünmeye başladım bu süreçte uzun süredir üzerinde düşündüğüm ve geç kaldığım projelere geliştirmeye başladım. Boş zamanlarımı kendimi geliştirmek ve faydalı işler yapmak işler ayırdığım bu zamanlarda bölümümle ilgili olarak bir konuya odaklanıp ona ulaşmayı hedefliyorum.