Ahmet Hakan Kablama

Kurucu, Genel Yayın Yönetmeni

TeknoVudu, genel olarak Mobil Teknoloji ağırlıklı bir teknoloji sitesi olup aynı zamanda yeni çıkan akıllı telefon, tablet, akıllı saat ve diğer cihazların özelliklerini, teknolojiyle ilgili en son gelişmeleri kaliteli içerikler halinde bulabileceğiniz bir adres.

Amacımız; siz ziyaretçilerimizin vaktini çok fazla harcamadan gün içerisinde meydana gelen teknolojik gelişmelerin en kaliteli ve kapsamlı olanlarını sizlerle buluşturmak, merak ettiğiniz veya sorun yaşadığınız konular hakkında sizlere yardımcı olmak ve teknoloji alanında bilginizi arttırarak daha bilinçli tüketim yapmanızı sağlamak.

Lise yıllarında bilim ve teknoloji konuları hakkında yazı yazma hevesiyle açtığım blog ile kendimi wordpress ve grafik tasarımın dünyasının içinde buldum. Şuan mobil teknoloji içerikleri yazıyor, bazı kurum ve kuruluşlara görsel materyaller tasarlıyor ve wordpress sitelerinin düzenlemesiyle ilgileniyorum. Elektronik ve tasarım alanında da kendimi geliştirerek yenilikçi projeler üretmeyi hedefliyorum.